[Raków II] Tomasz Kuźma: to był ciężki mecz

W zimowej aurze Raków II pokonał zespół Unii Kosztowy. Dwa gole strzelił Adrian Balboa. Spotkanie podsumował trener Tomasz Kuźma. - Przede wszystkim cieszymy się z trzech punktów - mówi.

Obfite opady śniegu nie zatrzymały rezerw Rakowa, choć warunki nie ułatwiały rozgrywania koronkowych akcji. - Mecz z Unią Kosztowy był bardzo ciężki. Przede wszystkim cieszymy się z trzech punktów, bo to one były dla nas priorytetem. Po to wychodzimy na boisko, żeby wygrywać i dzisiaj schodzimy z niego bardzo szczęśliwi.

 

Unia Kosztowy zajmuje aktualnie 8. miejsce w Zina IV Lidze. -  Rywal postawił dobre warunki. Ten mecz był bardzo otwarty. Na początku dużo było sytuacji z jednej i z drugiej strony. Przeciwnik odgryzał się groźnymi atakami w pierwszej połowie. Z minuty na minutę przejmowaliśmy inicjatywę - mówi Kuźma.

 

- Uważam, że ten wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy. Mógłby być wyższy, ale szanujemy ten wynik. Cieszymy się przede wszystkim z trzech punktów. Uważam, że Unia Kosztowy może jeszcze namieszać w kolejnych meczach - przyznał szkoleniowiec rezerw Rakowa.