Raków II – Unia Kalety 1:0 (0:0)

Piłkarze rezerw Rakowa odnieśli bardzo ważne zwycięstwo w klasie okręgowej. Częstochowianie co prawda skromnie pokonali Unię Kalety 1:0, ale dzięki wygranej awansowali na dziewiąte miejsce w tabeli. Jedyną bramkę strzelił w drugiej połowie Krzysztof Marciniec.
Piłkarze rezerw Rakowa odnieśli bardzo ważne zwycięstwo w klasie okręgowej. Częstochowianie co prawda skromnie pokonali Unię Kalety 1:0, ale dzięki wygranej awansowali na dziewiąte miejsce w tabeli. Jedyną bramkę strzelił w drugiej połowie Krzysztof Marciniec. Częstochowa, 24. maja – godz. 17:00 RAKÓW II – UNIA KALETY 1:0 (0:0) 1:0 Marciniec (66, asysta Czerwiński) RAKÓW II: Szramowiat – Kisiel, Górecki, Gajda, Walasek – Ślęzak (88. Perliński), Szymczyk – Czerwiński, Marczyk (46. Sieradzki), Wiktorek (80. Sobczyk) – Marciniec. Fot. Krzysztof Bolkowski