[Raków II] Ważny wyjazd do Starowic Dolnych

Podopieczni Michała Pulkowskiego w sobotę, 9 września w meczu rozgrywanym w ramach 7. kolejki III ligi zagrają z LZS-em Starowice Dolne.

Rezerwy Rakowa Częstochowa w najbliższą sobotę grają bardzo ważne dla układu tabeli spotkanie. LZS Starowice Dolne zajmuje w klasyfikacji 15. pozycję. Klub z Opolszczyzny dzieli od Rakowa II tylko punkt.  

 

Jak dotąd drużyna ze Starowic Dolnych nie wygrała żadnego z sześciu ligowych spotkań. Podopieczni Jakuba Reila zdobyli dotychczas trzy punkty, a na ich koncie oprócz trzech remisów znajdują się trzy porażki. W ostatniej serii gier LZS przegrał 0:2 z Pniówkiem Pawłowice. 

 

LZS Starowice Dolne to klub, który wrócił na poziom III ligi po czterech latach absencji. W ubiegłym sezonie piłkarze ze Starowic Dolnych stoczyli zaciętą walkę o awans z Ruchem Zdzieszowice. Ostatecznie LZS wygrał BS Leśnica IV ligę opolską różnicą zaledwie jednego punktu, zdobywając ich 75. Zespół prowadzony przez Jakuba Reila zdobył w poprzedniej kampanii 101 bramek, tracąc zaledwie 25.  

 

Pierwsze historyczne spotkanie Rakowa II z LZS-em Starowice Dolne poprowadzi Kornel Paszkiewicz. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę, na stadionie sportowym w Starowicach Dolnych. Sędzia da sygnał do rozpoczęcia rywalizacji o 15:00.