Raków II wygrał z Zielonymi Żarki

Rezerwy Rakowa pokonały na własnym boisku Zielonych Żarki 5:1 w meczu 20. kolejki IV ligi.

Wynik już w 7 minucie otworzył Kamil Sabiłło, który wykorzystał bardzo dobre podanie Łukasza Gawrona. Drugi na listę strzelców wpisał się Jakub Piątek. Przed przerwą goście zdobyli kontaktową bramkę za sprawą trafienia Marcina Brudzińskiego.

Po zmianie stron gole zdobywali już tylko czerwono niebiescy, a konkretnie Przemysław Mizgała, Łukasz Buczkowski i wprowadzony po przeriw Alan Jaworski.

Raków II awansował na 9. miejsce w ligowej tabeli. Kolejnym rywalem częstochowian będzie GKS II Katowice.

RKS Raków II - Zieloni Żarki 5:1 (2:1)

7' - Kamil Sabiłło
25' - Jakub Piątek
29' - Marcin Brudziński
63' - Przemysław Mizgała
70' - Łukasz Buczkowski
77' - Alan Jaworski

Skład Rakowa: Mielcarz - Radler, Buczkowski, Klepczyński (46. Węgrzyński), Wojtyra, Hoferica (46. Carlinhos), Mizgała (69. Kurek), Piątek, Sabiłło, Gawron, Warchoł (46' Jaworski)