[Raków II] Wygrana z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Zespół rezerw pokonał 3:2 Lechię Tomaszów Mazowiecki w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej III ligi.

Drużyna gości, która plasuje się na 6. miejscu w grupie 1. III ligi, objęła prowadzenie po uderzeniu Krystiana Kolasy z 12. minuty. Pięć minut później po ręce jednego z Medalików arbiter podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Artur Ambroziński. W 32. minucie gola kontaktowego dla drużyny rezerw zdobył Mateusz Głowiński. W 60. minucie do wyrównania doprowadził Jakub Wireński. Zespół trenera Przemysława Oziębały poszedł za ciosem i w 66. minucie rozstrzygające trafienie zanotował Jakub Łukasiewicz.

Dla Medalików był to szósty sparing tej zimy. Drugi zespół mistrza Polski zwyciężył w czterech grach kontrolnych, jedną zremisował, a w jednej zszedł z boiska pokonany. Podopieczni trenera Oziębały wrócą do ligowych zmagań w sobotę, 2 marca. W spotkaniu rozgrywanym w ramach 19. kolejki III ligi rezerwy Rakowa zmierzą się w delegacji z Karkonoszami Jelenia Góra.

Raków II - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2

Bramki: Głowiński (32'), Wireński (60'), Łukasiewicz (66') – Kolasa (12'), Ambroziński (17')