Raków II wygrywa w pierwszych sparingach

W miniony weekend pierwsze sparingi przed rundą wiosenną rozegrała druga drużyna Rakowa.

W sobotę częstochowianie najpierw zmierzyli się z Górnikiem II Zabrze. Czerwono-niebiescy wygrali to spotkanie 2:1. Oba gole padły dla naszej drużyny w pierwszej połowie, a ich autorem był zawodnik testowany. Rywale odpowiedzieli trafieniem z rzutu karnego na początku drugiej części. 

 

Drugi sobotni mecz również padł łupem podopiecznych trenera Tomasza Kuźmy. Tym razem przeciwnikiem Rakowa II była Przemsza Siewierz, a nasza drużyna pokonała ten zespół 3:0. Na listę strzelców wpisali się: Tobiasz Kubik (dwukrotnie) i Oskar Januszewski. 

 

Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie Skra Częstochowa. 

 

A poniżej wypowiedź trenera Tomasza Kuźmy, który podsumowuje spotkanie z Górnikiem II Zabrze oraz opowiada o przygotowania Rakowa II do rundy wiosennej Zina IV Ligi.