[Raków II] Wysokie zwycięstwo! Podlesianka - Raków 2:10

Kolejna wygrana Rakowa II Częstochowa w rozgrywkach Zina IV Ligi. Czerwono-Niebiescy na wyjeździe 10:2 pokonali Podlesiankę Katowice.

Strzelanie w Katowicach rozpoczęła drużyna trenera Tomasza Kuźmy. Wynik meczu otworzył Hubert Tylec, a chwilę później wynik podwyższył Jakub Arak. Gospodarze dali radę się jednak podnieść i jeszcze przed przerwą zdołali doprowadzić do wyrównania.

Druga połowa to jednak popis strzelecki Czerwono-Niebieskich, którzy strzelili aż 8 bramek. Na listę strzelców wpisywali się Łukasz Mazurek, Bartosz Chłód oraz dwukrotnie Adrian Krysik, Jordan Courtney-Perkins oraz Pedro Vieira.

Dla Rakowa była to siódma wygrana w bieżącym sezonie. Częstochowianie z dorobkiem 21 punktów zajmują 2. miejsce w tabeli.

Podlesianka Katowice - Raków II  Częstochowa 2:10 (2:2)