Raków II zagra ze Szczakowianką

W Wielką Sobotę piłkarze Rakowa II rozegrają kolejny mecz na czwartoligowym froncie. Tym razem Czerwono-Niebiescy zmierzą się ze Szczakowianką Jaworzno.

Przeciwnicy naszej drużyny aktualnie plasują się na 7. miejscu w Grupie 1 Zina IV Ligi. Szczakowianka zgromadziła 28 punktów i legitymuje się bilansem ośmiu zwycięstw, czterech remisów i siedmiu porażek. W ostatniej kolejce nasz sobotni rywal przegrał z Unią Dąbrowa Górnicza 3:4, mimo że prowadził 2:0. 

 

Z kolei częstochowianie w ostatniej serii spotkań pokonali na własnym stadionie Dramę Zbrosławice 2:1. Gole dla naszej drużyny zdobyli Przemysław Oziębała i Michał Mizgała. Raków II aktualnie lideruje w tabeli Zina IV Ligi, ale Unia Dąbrowa Górnicza, która traci do naszej drużyny 2 punkty ma jeden mecz zaległy. 

 

W rundzie jesiennej na Limanowskiego Raków II pokonał Szczakowiankę 1:0. Zwycięskiego gola strzelił Przemysław Oziębała. 

 

Sobotni mecz Szczakowianka Jaworzno - Raków II zostanie rozegrany 3 kwietnia o godzinie 13 na stadionie Victorii Jaworzno.