[Raków II] Zwycięstwo Garbarni w meczu kontrolnym

W środę, 26 lipca drugi zespół Rakowa rozegrał zamknięty sparing z Garbarnią Kraków. Ekipa z krakowskiego Ludwinowa wygrała to spotkanie 2:1.

Pierwsza połowa zakończyła się zwycięsko dla gospodarzy. W 15. minucie strzegącego bramki Medalików Huberta Muszyńskiego pokonał Mateusz Nowak. Po pierwszym kwadransie drugiej połowy na 2:0 podwyższył Feliks Grzybowski. Podopieczni Michała Pulkowskiego dwie minuty później odpowiedzieli trafieniem Mateusza Głowińskiego, przy którym asystował Dawid Drachal.

Dla Garbarni Kraków był to ostatni sparing przed inauguracją sezonu. Medaliki natomiast zagrają jeszcze ostatnie spotkanie kontrolne z GKS-em Bełchatów. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę w Bełchatowie.

Garbarnia Kraków - Raków II Częstochowa 2:1

Bramki: Głowiński (62’)

Raków II: Muszyński (45. Żółtak), Courtney-Perkins (78. Józefczyk), Krzyżak (71. Siuda), zawodnik testowany (45. Okulicki), Kitowski (45. Długosz), Malamis (45. Cierpiał), Zielonka, Wireński, Drachal, Malinowski (45. Szczepaniak), Walczak (45. Głowiński).