[Raków II] Zwycięstwo w Łodzi

Bardzo dobrze radzą sobie z zespołami trzecioligowymi Raków II. W miniony weekend Czerwono-Niebiescy pokonali kolejnego wyżej notowanego rywala. Tym razem częstochowianie wygrali w Łodzi z tamtejszym ŁKS-em II 2:0.

Obie bramki dla nas padły w pierwszej połowie. Wynik otworzył w 9. minucie Oliwier Kucharczyk. Natomiast na początku trzeciego kwadransa gry bramkarza ŁKS-u pokonał Adrian Krysik.

Trener Tomasz Kuźma ponownie w przerwie dokonał w składzie kilku zmian. W drugiej połowie żadna z drużyn nie zdołała pokonać golkipera rywali i to Raków II mógł się cieszyć z kolejnego sparingowego zwycięstwa.

Częstochowianie przed rundą wiosenną zmierzyli się już z czteremy ekipami z trzeciej ligi. W trzech meczach wygraliśmy (z MKS-em Kluczbork, Lechią Tomaszów Mazowiecki oraz ŁKS-em II). Z kolei z rezerwami Górnika Zabrze padł remis 3:3.

W kolejnym sparingu znów zmierzymy się z zespołem z czwartego poziomu rozgrywkowego. Naszym przeciwnikiem będzie Polonia Bytom, która zajmuje 3. miejsce w grupie 3 III ligi. To spotkanie odbędzie się na terenie rywala w sobotę 12 lutego o godzinie 11.

ŁKS II Łódź - Raków II 0:2 (0:2)

Bramki dla Rakowa: Kucharczyk (9.), Krysik (32.)

Skład Rakowa II:

I połowa: Mądrzyk - Czekaj, Danilczyk, Budnicki, Tylec, Kucharczyk, Oziębała, Bator, Pedro, Krysik, T. Kubik.

II połowa: Mądrzyk - Budnicki, Wójcik, Chłód, Głasek, Tylec, Zielonka, Bator,  Balboa, Mizgała, Niedziałkowski.