Raków II zwyciężył w Łaziskach Górnych

Podopieczni trenera Tomasza Kuźmy pokonali na wyjeździe Polonię Łaziska Górne 3:0. To czwarte zwycięstwo z rzędu Czerwono-Niebieskich w Zina IV lidze.

Spotkanie w Łaziskach Górnych przyniosło dużo emocji. W pierwszej połowie gospodarze zmarnowali dwa rzuty karne. W pierwszym przypadku świetną interwencją popisał się Oskar Kubik, a niedługo później przy kolejnej próbie z jedenastu metrów piłka nie trafiła w światło bramki. Zabójcze dla Polonii okazały się być trzy minuty, w trakcie których Czerwono-Niebiescy zadali dwa skuteczne ciosy. Wynik meczu otworzył w 69. minucie Hubert Tylec, a w 71. minucie prowadzenie podwyższył Adrian Balboa. Tuż przed końcowym gwizdkiem bramkarza gospodarzy pokonał jeszcze Mateusz Piątkowski, ustalając wynik spotkania. Tym samym piłkarze Rakowa II dopisali kolejny komplet punktów do swojego dorobku.

Kolejny mecz podopieczni trenera Tomasza Kuźmy rozegrają w niedzielę o godz. 12:00 na własnym boisku. Rywalem będą Szombierki Bytom.

Polonia Łaziska Góne - Raków II Częstochowa 0:3 (0:0)

Bramki: Tylec 69, Balboa 71, Piątkowski 90

Raków II: Kubik - Lenartowski, M. Mizgała, Skibiński (46. Chiliński), Tylec (85. Brzęczek), Dzierbicki (72. Piątkowski), Danilczyk (72. Chłód), Budnicki, Balboa, P. Mizgała (85. Januszewski), Ślęzak