Raków jest już na Facebooku

Pół żartem pół serio można powiedzieć, że to już drugie dzisiaj historyczne wydarzenie. Raków po raz pierwszy w swoich dziejach oficjalnie wkracza w progi największego na świecie portalu społecznościowego – od dziś możesz zostać fanem naszego klubu na Facebooku!
Pół żartem pół serio można powiedzieć, że to już drugie dzisiaj historyczne wydarzenie. Raków po raz pierwszy w swoich dziejach oficjalnie wkracza w progi największego na świecie portalu społecznościowego – od dziś możesz zostać fanem naszego klubu na Facebooku! Facebook jest globalnie zdecydowanie najbardziej popularnym serwisem społecznościowym. Szacuje się, że obecnie jest tam zalogowanych ok. 450 mln ludzi z całego świata. Wśród nich, a jakże by inaczej, powiększające się grono fanów częstochowskiego Rakowa. Od dziś klub z Limanowskiego ma tam swoją oficjalną stronę. Dzięki niej można będzie nie tylko śledzić najważniejsze wydarzenia związane z „czerwono-niebieskimi”, ale także odnaleźć innych sympatyków Rakowa i wspólnie z nimi dyskutować oraz komentować przeróżne tematy dotyczące podopiecznych trenera Jerzego Brzęczka Jeśli masz już konto na Facebooku, po prostu dołącz do fanów Rakowa. Oficjalną „facebookową” stronę klubu znajdziesz tutaj. >> Zostań fanem Rakowa na Facebooku!