"Raków oczami dzieciaków" - konkurs plastyczny!

Trwa druga edycja konkursu plastycznego skierowanego do najmłodszych kibiców. Pokaż nam, jak wygląda Twój Raków i wygraj atrakcyjne nagrody!

Tomáš Petrášek wznoszący Puchar Polski? Marek Papszun w kultowej czapce z daszkiem? Kacper Trelowski debiutujący z Wisłą Kraków? A może Vladan Kovačević broniący rzut karny w Kazaniu? Za nimi wiele wspaniałych momentów!  

 

W drugiej edycji konkursu "Raków oczami dzieciaków" najmłodsi kibice Czerwono-Niebieskich będą mogli przelać wszystkie te piękne chwile na papier. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody ufundowane przez Raków FanStore, Centrum Handlowe "Jagiellończycy" oraz Stowarzyszenie Kibiców “Wieczny Raków”. 

 

Rysunki będzie można zostawiać w sobotę, 21 maja w specjalnym namiocie tuż obok Raków FanStore od godziny 10:00 do godziny 17:30. Prace plastyczne muszą być wykonane na papierze w formacie A4 dowolną techniką rysunkową tj. kredkami, farbami, pastelami etc. W związku z dużym zainteresowaniem termin oddawania prac przedłużyliśmy do środy, 25 maja. Pracę należy przynosić do Raków FanStore przy Limanowskiego 83 w godzinach 10:00 - 20:00. 

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Dzieci biorące udział w konkursie muszą mieć podpisane zgody rodziców oraz oświadczenie RODO.  

 

Rozdanie nagród będzie miało miejsce w Dzień Dziecka, 1 czerwca na stadionie MSP "Raków".

 

PLIKI DO POBRANIA

REGULAMIN KONKURSU