"Raków oczami dzieciaków" - trzecia edycja konkursu plastycznego

Trwa trzecia edycja konkursu plastycznego skierowanego do najmłodszych kibiców. Pokaż nam, jak wygląda Twój Raków i wygraj atrakcyjne nagrody!

Historyczne mistrzostwo Polski? Marek Papszun w kultowej czapce z daszkiem? Efektowne zwycięstwo z FC Astaną w europejskich pucharach, a może Spotkanie EkstraKlasowe z Miedzią Legnica, które dla wielu dzieci było debiutem przy Limanowskiego 83? Za nimi wiele wspaniałych momentów!  

 

W trzeciej edycji konkursu "Raków oczami dzieciaków" najmłodsi kibice Medalików będą mogli przelać wszystkie te piękne chwile na papier. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody ufundowane przez Raków FanStore, Centrum Handlowe "Jagiellończycy" oraz Stowarzyszenie Kibiców “Wieczny Raków”. 

 

Prace plastyczne muszą być wykonane na papierze w formacie A4 dowolną techniką rysunkową tj. kredkami, farbami, pastelami etc. Rysunki będzie można zostawiać do 23 maja w Raków FanStore w godzinach 10:00 do godziny 20:00, w kasie stadionu w dniu meczu z Lechem Poznań oraz w biurze Centrum Handlowego "Jagiellończycy". Dzieci biorące udział w projekcie Raków Kids powinny złożyć prace w przedszkolu, w którym odbywają zajęcia do 23 maja.

 

Każda praca powinna mieć dołączone i podpisane poniższe pliki:

ZGODA NA UDZIAŁ W KONKURSIE

REGULAMIN KONKURSU

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Dzieci biorące udział w konkursie muszą mieć podpisane zgody rodziców oraz oświadczenie RODO.  

 

Rozdanie nagród będzie miało miejsce w Dzień Dziecka, 3 czerwca na stadionie przy Limanowskiego 83.