Raków - Ruch Zdzieszowice 2:3 (1:2)

Trener Rakowa Jerzy Brzęczek nie mylił się mówiąc, że w meczu z Ruchem Zdzieszowice, jego zespół czeka ciężka przeprawa. Choć częstochowianie objęli prowadzenie już w ósmej minucie spotkania, to nie zdołali pokonać rywala i przegrali 2:3. Bramki dla Rakowa strzelali: Artur Pląskowski i Krzysztof Napora.
Trener Rakowa Jerzy Brzęczek nie mylił się mówiąc, że w meczu z Ruchem Zdzieszowice, jego zespół czeka ciężka przeprawa. Choć częstochowianie objęli prowadzenie już w ósmej minucie spotkania, to nie zdołali pokonać rywala i przegrali 2:3. Bramki dla Rakowa strzelali: Artur Pląskowski i Krzysztof Napora. Częstochowa, 15. września – godz. 16:00 RAKÓW – RUCH ZDZIESZOWICE 2:3 (1:2) 1:0 Pląskowski (8, bez asysty) 1:1 Ściański (17, asysta Bobiński) 1:2 Ściański (29, bez asysty) 1:3 Kapłon (47, z rzutu karnego) 2:3 Napora (49, asysta Ł. Kowalczyk) SĘDZIOWAŁ: Tomasz Białek (Zielona Góra). ŻÓŁTE KARTKI: P. Kowalczyk, Werner, Buczkowski (Raków) – Kierdal, Bobiński, Rychlewicz, Kiliński, Groborz (Ruch). WIDZÓW: 1100. RAKÓW: Kos – P. Kowalczyk, Soczyński, da Silva, Werner (58. Buczkowski) – Napora, Ł. Kowalczyk, Kmieć (46. Czerwiński), Bezerra (90. Nocuń) – Balogun – Pląskowski. RUCH: Kasprzik – Kierdal, Polak (76. Kowalski), Bachor, Bobiński – Rychlewicz, Kapłon, Damrat, Ściański (62. Hałgas) – Kiliński (87. Malicki), Groborz (90. Kampa). Fot. Tomasz Turek