Raków - Warta Poznań 0:1 (0:1)

Bramka stracona tuż na początku spotkania, kosztowała czerwono – niebieskich bardzo wysoką cenę! Piłkarze Rakowa przegrali z Wartą Poznań 0:1, choć przez cały mecz praktycznie nie schodzili z połowy rywala.
Bramka stracona tuż na początku spotkania, kosztowała czerwono – niebieskich bardzo wysoką cenę! Piłkarze Rakowa przegrali z Wartą Poznań 0:1, choć przez cały mecz praktycznie nie schodzili z połowy rywala. – Nie mieliśmy szczęścia – przyznał po spotkaniu trener częstochowian Jerzy Brzęczek. Częstochowa, 12. października – godz. 15:00 RAKÓW – WARTA POZNAŃ 0:1 (0:1) 0:1 Rasiak (4, bez asysty) SĘDZIOWAŁ: Mariusz Jasina (Wrocław). ŻÓŁTE KARTKI: Kowalczyk, Krupa (Raków) – Scherfchen (Warta). WIDZÓW: 1000. RAKÓW: Wróbel – Soczyński (71. Kmieć), Byrtek, Góra, Krupa – Napora, Kowalczyk (90. Mońka), Ogłaza, Lenkiewicz (78. Buczkowski) – Czerwiński – Retlewski. WARTA: Besser – D. Jasiński, Ł. Jasiński, Ngamayama, Kocot – Nowak, Scherfchen, Bartkowiak, Piceluk (58. Ciarkowski) – Goliński (89. Grzesiek) – Rasiak (84. Gregorek). Fot. Krzysztof Kłusek