Raków wygrał turniej żaków

Już drugi turniej organizowany w tym roku przez klub z Limanowskiego padł łupem młodziutkich piłkarzy Rakowa. Tym razem nasza drużyna, wygrała halowy turniej żaków „Raki Cup”.
Już drugi turniej organizowany w tym roku przez klub z Limanowskiego padł łupem młodziutkich piłkarzy Rakowa. Tym razem nasza drużyna, wygrała halowy turniej żaków „Raki Cup”. Olsztyn (k. Częstochowy) – 5. lutego Faza grupowa: Grupa A: RAKÓW – Ajaks Częstochowa 0:0 RAKÓW – Znicz Kłobuck 4:0 RAKÓW – Orzeł Kiedrzyn 2:1 RAKÓW – APN II Częstochowa 2:0 Grupa B: RAKÓW II – ESBANK Radomsko 0:2 RAKÓW II – APN Częstochowa 0:3 RAKÓW II – Widok Skierniewice 0:5 RAKÓW II - Gmina Konopiska 0:0 Mecz o 9. miejsce: RAKÓW II – Znicz Kłobuck 2:1 Półfinał: RAKÓW – Widok Skierniewice 1:1, w rzutach karnych: 2:0 Finał: RAKÓW – Ajaks Częstochowa 2:1 Nagroda indywidualna: Nikodem Kupczyk (najlepszy bramkarz turnieju) RAKÓW: Nikodem Kupczyk, Kuba Gosek, Oskar Wilk, Oskar Rubik, Kamil Warys, Norbert Krajz, Kacper Małolepszy, Cezary Kobyłkiewicz, Oliwier Ciepły. Trener: Krzysztof Kościański. RAKÓW II: Błażej Zębik, Dawid Wencel, Kuba Matyja, Mateusz Wójcik, Ernest Przekusa, Filip Matyja, Krzysztof Pełka, Adrian Piasecki, Adrian Krawczyk, Łukasz Machera. Trener: Krzysztof Kościański.