Raków z kolejną przesyłką dla szpitala #KlubyESAPomagają

W piątek, 10 kwietnia, Kamil Kościelny i Tomas Petrasek przekazali w imieniu pierwszej drużyny oraz sztabu szkoleniowego maseczki ochronne dla pracowników Szpitala Miejskiego im. dr Ludwika Rydygiera w Częstochowie.

Maseczki ochronne zostały uszyte w zakładzie krawieckim mamy Kamila Kościelnego. 

 

To kolejna inicjatywa zorganizowana przez naszą drużynę w ramach akcji #KlubyESAPomagają. Pod koniec marca podobne wyposażenie od Czerwono-Niebieskich otrzymał Szpital Specjalistyczny im. NMP w Częstochowie.

 

Przypominamy, że w sprzedaży nadal są wirtualne bilety na mecz Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin. Dochód z wejściówek zostanie przeznaczony na zakupy artykułów spożywczych dla seniorów. Kupując bilet, wspomagasz potrzebujących z naszego miasta. Szczegóły akcji możesz przeczytać TUTAJ.

 

Z tego miejsca apelujemy także do Was, naszych Kibiców. Każda, nawet najmniejsza pomoc szpitalowi w czasie panującej pandemii jest wręcz nieoceniona. Pomagajcie jeżeli możecie!