Raków z licencją na grę w II lidze!

Świetna wiadomość dla wszystkich sympatyków częstochowskiego Rakowa. W dniu dzisiejszym nasz klub otrzymał licencję na grę w drugiej lidze zachodniej w sezonie 2010/2011. - Łatwo nie było, ale mamy licencję - cieszy się prezes K.S. Raków Częstochowa Krzysztof Kołaczyk.
Świetna wiadomość dla wszystkich sympatyków częstochowskiego Rakowa. W dniu dzisiejszym nasz klub otrzymał licencję na grę w drugiej lidze zachodniej w sezonie 2010/2011. - Łatwo nie było, ale mamy licencję - cieszy się prezes K.S. Raków Częstochowa Krzysztof Kołaczyk. Na dzisiejszym posiedzeniu Komisji ds. licencji stawili się przedstawiciele klubów, które nie otrzymały pozwolenia na grę w drugiej lidze w ubiegłym tygodniu. Raków reprezentowany był w Warszawie przez prezesa Krzysztofa Kołaczyka, który wychodząc z sali obrad mógł mieć wyjątkowe powody do dumy. Nasz klub jako jedyny otrzymał dziś licencję na grę w drugiej lidze zachodniej w sezonie 2010/2011! – Łatwo nie było, ale najważniejsze, że postanowiono przyznać nam licencję – cieszy się Kołaczyk. – Są pewne rzeczy, które będą obwarowane monitoringiem przez PZPN. Na bieżąco kontrolowane będą zwłaszcza poczynania finansowe klubu oraz sprawy organizacyjno-infrastrukturalne. Musimy także przeprowadzić kilka inwestycji na stadionie, które muszą być spełnione do pierwszego meczu w nowym sezonie – dodaje prezes. Głównym warunkiem do otrzymania licencji, było natomiast zobowiązanie do zadaszenia trybun stadionu na 250. miejsc. Na tą inwestycję, PZPN dał naszemu klubowi czas do 15. sierpnia - Jeśli jakieś warunki nie zostaną spełnione, to na klub mogą zostać nałożone niemałe kary finansowe. Ja ze swojej strony zadeklarowałem, że wszystko będzie gotowe w terminie i zapewniam, że słowa dotrzymam – komentuje Kołaczyk.