Raków zdominował PST CUP 2010

Trampkarze Rakowa z rocznika „98” wygrali drugą edycję turnieju PST CUP 2010. Sporą niespodzianką była natomiast postawa ich o rok młodszych kolegów z naszego klubu, którzy wywalczyli srebrne medale. Na najniższym stopniu podium stanął KKS Kalisz.
Trampkarze Rakowa z rocznika „98” wygrali drugą edycję turnieju PST CUP 2010. Sporą niespodzianką była natomiast postawa ich o rok młodszych kolegów z naszego klubu, którzy wywalczyli srebrne medale. Na najniższym stopniu podium stanął KKS Kalisz. W rozegranym w niedzielę PST CUP 2010, klub z Limanowskiego reprezentowany był przez dwa zespoły. W Rakowie wystąpili zawodnicy urodzeni w 1998 r., natomiast pod szyldem Rakowa II, zagrali trampkarze z rocznika 1999 i młodsi. Jak się później okazało, obie nasze drużyny nie miały sobie równych w turnieju. Bardzo dobre wrażenie pozostawił po sobie zwłaszcza drugi zespół, który należał do najmłodszych uczestników imprezy, a mimo to sprawił psikusa bardziej doświadczonym ekipom. Częstochowianie fazę grupową przeszli jak burza, notując trzy zwycięstwa i remis. Polegli dopiero w finale, gdzie musieli uznać wyższość starszych kolegów z Rakowa. Wyniki fazy grupowej „PST CUP 2010”: Gr. A Raków – Oderka Opole 1:0 KKS Kalisz – Raków 2:1 Raków – MOSiR Jastrzębie 3:0 Raków – Sparta Lubliniec 5:0 Gr. B Raków II – Małapanew Ozimek 4:0 OKS Olesno – Raków II 0:7 Raków II – APN Częstochowa 3:0 Raków II – Ajaks Częstochowa 2:2 Półfinały: Raków – Ajaks 3:0 KKS Kalisz – Raków II 0:2 Finał: RakówRaków II 1:0