#RAKÓWKOMPLETNY to my i Wy! Razem zapełnijmy L83

Poniedziałek był dniem inauguracji projektu #RAKÓWKOMPLETNY. Raków Częstochowa to Klub, który rozwija się sportowo i organizacyjnie. Walczymy o stadion, ale aby być Klubem kompletnym potrzebujemy Was. Naszych Kibiców!

Głęboko wierzymy w potencjał kibicowski naszego miasta, dlatego nie boimy się rzucić wyzwania mieszkańcom Częstochowy zwłaszcza, że w takim mieście jak nasze to żadne wyzwanie! Wspólnie wypełnijmy stadion przy ul. Limanowskiego 83 w pięciu ostatnich kolejkach najważniejszego sezonu tego dwudziestolecia. Przyjdźcie, zaproście bliskich, przypomnijcie o meczu znajomym. Kto nie przyjdzie, potem będzie żałował, że zabrakło go w takim momencie! Pierwsza okazja już w najbliższą sobotę, 30 marca, o godzinie 18.00.

Sprawmy, by o naszym klubie mówiono #RAKÓWKOMPLETNY bo Raków to my i Wy. Razem! 

Informacje o karnetach na rundę dwudziestoleciach oraz biletach na mecze Rakowa znajdziesz w TYM miejscu.