Raport medyczny przed meczem z Pogonią Szczecin

Prezentujemy najnowszy raport medyczny z naszej drużyny przed sobotnim meczem z Pogonią Szczecin.

Fran Tudor w ostatnim ligowym meczu z Zagłębiem Lubin opuścił boisko z lekkim bólem mięśnia. Prowadzone są działania, by Chorwat wrócił na spotkanie z Cracovią. 

 

Mecz z Zagłębiem Lubin z urazem zakończył również Erick Otieno, który w 29. minucie opuścił boisko. Badania wykazały u naszego zawodnika naderwanie mięśnia półbłoniastego. Niestety, Ericka nie zobaczymy już w tym sezonie na boisku. 

   

W piątkowym meczu z Cracovią, wypożyczony do Górnika Zabrze Szymon Czyż w 25, minucie doznał kontuzji i opuścił boisko na noszach. Badania wykazały zerwanie więzadła krzyżowego przedniego oraz pęknięcie łękotki. 22-letni pomocnik dziś przejdzie operację rekonstrukcji więzadła u doktora Jacka Jaroszewskiego, po której będzie przechodził kilkumiesięczną rehabilitację.