Raport wypożyczeń | 5 występów Medalików

Deian Sorescu, Pedro Vieira, Oskar Krzyżak, Jakub Mądrzyk i Xavier Dziekoński wystąpili w meczach drużyn, do których są wypożyczeni z Rakowa Częstochowa. Zapraszamy na najnowszy raport.

Po weekendowej serii gier trzy punkty dopisał zespół FCSB. Klub, do którego jest wypożyczony Deian Sorescu pokonał 1:0 CFR Cluj. "Soare" rozegrał 90. minut. Podopieczni Iliasa Charalampousa zajmują drugie miejsce w tabeli SuperLigi.

Resovia wygrała 3:1 z Chojniczanką Chojnice. Pedro Vieira zastąpił Rafała Mikulca w 79. minucie meczu. Dla Portugalczyka był to 21 występ w rozgrywkach Fortuna 1 Lidze. Oskar Krzyżak rozegrał całe spotkanie w brawach Skry Częstochowa. Zespół Jakuba Dziółki w dramatycznych okolicznościach przegrał z Górnikiem Łęczna, który zdobył bramkę w ostatniej akcji meczu.

Obaj bramkarze występujący w eWinner II Lidze nie będą dobrze wspominać ostatniego weekendu. Stomil Olsztyn z Jakubem Mądrzykiem przegrał 0:3 z Wisłą Puławy. Z kolei Garbarnia Kraków musiała uznać wyższość Polonii Warszawa. Xavier Dziekoński rozegrał całe spotkanie.

Australijska A-League zakończyła sezon zasadniczy. Brisbane Roar FC, gdzie występuje Jordan Courtney-Perkins zajęło 8. miejsce.