Raport wypożyczeń | Asysta Tobiasz Kubika

Tobiasz Kubik przyczynił się do zwycięstwa Skry Częstochowa, notując asystę w meczu z rezerwami Zagłębia Lubin. Ponadto zagrali także Xavier Dziekoński, Jakub Mądrzyk oraz Oliwier Kucharczyk.

Z dwójki bramkarzy występujących na poziomie Ekstraklasy występ zanotował tylko Xavier Dziekoński. 19-latek rozegrał 90. minut w spotkaniu Korony Kielce z Widzewem Łódź, które zakończyło się remisem 1:1. Kacper Trelowski mecz z Piastem Gliwice obejrzał z ławki rezerwowych.

 

Oskar Krzyżak, który przebywa na wypożyczeniu w Warcie Poznań, mecz z KGHM Zagłębiem Lubin obejrzał z perspektywy ławki rezerwowych. Podobnie w meczu Rakowa Częstochowa z Ruchem Chorzów wyglądała sytuacja Wiktora Długosza. Jakub Rozwadowski nie zalazł się w kadrze meczowej PGE FKS Stali Mielec na mecz z Lechem Poznań. 

 

Miedź Legnica przegrała 1:2 z Odrą Opole. W zespole z Dolnego Śląska 90. minut rozegrał Jakub Mądrzyk. Dla wychowanka Medalików to już 9 występ na poziomie Fortuna 1. Ligi.

 

Trzy punkty do ligowego bilansu doliczyła Skra Częstochowa. Zespół z Loretańskiej pokonał 2:0 rezerwy Zagłębia Lubin. W drużynie Konrada Geregi wystąpili Tobiasz Kubik i Oliwier Kucharczyk. Kubik wybiegł w podstawowym składzie, rozegrał 67. minut, ale przede wszystkim asystował przy golu Oliwiera Wyparta. Drugi z wypożyczonych Medalików pojawił się na boisku w nieco po upływie godziny, zastępując Filipa Nawrockiego. Jakub Rajczykowski pozostał na ławce rezerwowych.

 

fot. Skra Częstochowa/Natanael Brewczyński