Raport wypożyczeń | Czyste konto Jakuba Mądrzyka

Dwaj zawodnicy Rakowa Częstochowa zaliczyli występy w zespołach, do których są wypożyczeni. Pedro Vieira zagrał z Pogonią Siedlce oraz Zagłębiem Sosnowiec, a Jakub Mądrzyk zmierzył się z rezerwami Zagłębia Lubin.

To był intensywny czas dla Pedro Viery. Portugalczyk w środku tygodnia zmierzył się z drugoligową Pogonią Siedlce w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski. Drużyna z Podkarpacia przegrała 0:1 i zakończyła pucharową walkę na fazie 1/8. Wypożyczony z Rakowa Pedro rozegrał 90 minut. 20-latek wystąpił również w zremisowanym 2:2 meczu Fortuna 1. Ligi z Zagłębiem Sosnowiec. Portugalczyk spędził na placu gry 23 minuty.

Wiele powodów do zadowolenia w miniony weekend miał Jakub Mądrzyk. Młody bramkarz zachował czyste konto w spotkaniu z rezerwami Zagłębia Lubin, a jego Stomil Olsztyn wygrał aż 4:0 i awansował na 4. miejsca w tabeli II ligi.

Brisbane Roar FC, do którego wypożyczony jest Jordan Courtney-Perkins wróci do rozgrywek dopiero 9 grudnia. Rywalem będzie Adelaide United.