Raport wypożyczeń | Czyste konto Jakuba Rajczykowskiego

Po zakończonych meczach w weekendowej kolejce lig na całym świecie, czas sprawdzić, jak poradzili sobie nasi zawodnicy przebywający na wypożyczeniach do innych klubów.

Nasz raport zaczynamy od Turcji, gdzie Deian Sorescu rozegrał pełne spotkanie w barwach Gaziantep FK przeciwko Hataysporowi. Zespół z Rumunem w składzie podzielił się u siebie punktami (1:1).

 

Kolejny występ od pierwszej do ostatniej minuty w barwach ekstraklasowej Korony Kielce zanotował bramkarz, Xavier Dziekoński. Ekipa pod wodzą Kamila Kuzery zremisowała w niedzielę z Piastem Gliwice, 1:1. Nieszczęśliwie zakończył się mecz dla Szymona Czyża w barwach Górnika Zabrze. Zawodnik musiał opuścić boisko w 25. minucie z powodu urazu, a jego ekipa uległa na wyjeździe Cracovii, 0:5.

 

Na zapleczu Ekstraklasy ponownie wystąpił Jakub Mądrzyk. Miedź Legnica z bramkarzem wypożyczonym z Rakowa podzieliła się na wyjeździe punktami z Resovią. Golkiperzy obu ekip wpuścili po jednej bramce. Czyste konto w piątkowym spotkaniu 2 Ligi zachował Jakub Rajczykowski, a Skra Częstochowa pokonała rezerwy ŁKS-u Łódź, 3:0; drugi piłkarz przebywający na wypożyczeniu z naszego klubu, Tobiasz Kubik opuścił boisko w 62. minucie.