Raport wypożyczeń | Czyste konto Mądrzyka

Większość wypożyczonych zawodników Rakowa zanotowała występy w minionym tygodniu. Zapraszamy na najnowszy raport.

Kolejny raz pełny mecz między słupkami Miedzi Legnica spędził Jakub Mądrzyk. Nasz zawodnik zachował czyste konto w wygranym aż 4:0 meczu z Wisłą Płock. Jego klub po 12 kolejkach plasuje się na drugim miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi.

 

Występ w barwach Górnika Zabrze zanotował Szymon Czyż. 22-latek rozegrał 85 minut w meczu przeciwko naszej drużynie, który drużyna ze Śląska wygrała 2:1. Na szczeblu PKO BP Ekstraklasy wystąpił również Xavier Dziekoński, który jest wypożyczony do Korony Kielce. Jego zespół zremisował na wyjeździe z Radomiakiem Radom 1:1.

 

Cały mecz na ławce rezerwowych spędził, wypożyczony do Warty Poznań, Oskar Krzyżak, którego drużyna wygrała w delegacji ze Stalą Mielec 1:0. Podobnie wyglądała sytuacja Kacpra Trelewskiego w wygranym 4:0 meczu przeciwko Legii Warszawa. Szansy na występ nie miał w miniony weekend Wiktor Długosz, bowiem mecz jego Ruchu Chorzów z Widzewem Łódź został przełożony.

 

Po raz kolejny występy zanotowali nasi zawodnicy wypożyczeni do Skry Częstochowa. Tobiasz Kubik oraz Oliwier Kucharczyk zagrali po 90 minut w wygranym 3:1 meczu przeciwko rezerwom ŁKS-u Łódź. To spotkanie z ławki rezerwowych obejrzał natomiast Jakub Rajczykowski.

 

Fot. Ernest Kołodziej / Miedź Legnica