Raport wypożyczeń | Czyste konto Xaviera Dziekońskiego

Xavier Dziekoński podtrzymał dobrą formę. Korona Kielce z "Dziekonem" między słupkami zremisowała 0:0 z Cracovią. Dla 19-latka to drugie czyste konto w tym sezonie. Przed tygodniem bramkarz wypożyczony do Korony Kielce zatrzymał napastników KGHM Zagłębia Lubin. Drugi z bramkarzy na szczeblu Ekstraklasa - Kacper Trelowski pozostał na ławce rezerwowych w meczu Śląsk Wrocław - Jagiellonią Białystok.

 

PGE FKS Stal Mielec zremisowała 1:1 Ruchem Chorzów. Na ławce mielczan pozostał Jakub Rozwadowski. W zespole prowadzonym przez Jarosława Skrobacza zabrakło Wiktora Długosza. Oskar Krzyżak przebywał na ławce rezerwowych Warty Poznań, która wygrała 2:0 z ŁKS-em.

 

Miedź Legnica zremisowała 1:1 z Wisłą Kraków. Legniczanie doprowadzili do takiego stanu rzeczy w końcówce spotkania. W zespole Miedzi 90. minut rozegrał Jakub Mądrzyk.

 

W zespole Skry Częstochowa od pierwszych minut zagrali Tobiasz Kubik i Oliwier Kucharczyk. Pierwszy opuścił grę po godzinie gry. Drugi został zastąpiony przez Filipa Nawrockiego dziesięć minut później. Jakub Rajczykowski pozostał na ławce rezerwowych.

 

fot. Korona Kielce