Raport wypożyczeń | Debiut Jakuba Rajczykowskiego

W meczu Fortuna Pucharu Polski Jakub Rajczykowski zadebiutował w barwach Skry Częstochowa. 18 - letni bramkarz rozegrał pełne spotkanie, w którym Skra przegrała po dogrywce z Polonią Warszawa 2:3.

W meczu pucharowym w barwach Skry wystąpił również Tobiasz Kubik, który zanotował 54 minuty. 20-letni pomocnik rozegrał również 45 minut w zremisowanym bezbramkowo meczu ligowym przeciwko GKS-owi Jastrzębie. W tym samym spotkaniu 30 minut rozegrał także Oliwier Kucharczyk.

 

Występ w Pucharze Polski zanotował Kacper Trelowski, którego Śląsk Wrocław przegrał 0:2 w wyjazdowym meczu przeciwko Jagiellonii Białystok. Xavier Dziekoński po raz kolejny rozgerał pełny mecz ligowy, w którym Korona Kielce wygrała ze Stalą Mielec 3:2. Najwięcej pracy z wypożyczonych bramkarzy miał Jakub Mądrzyk, który w barwach Miedzi Legnica wystąpił w pełnym wymiarze czasowym w przegranym meczu Pucharu Polski przeciwko Arce Gdynia oraz zremisowanym spotkaniu ligowym z Chrobrym Głogów. 

 

W drużynie Warty Poznań swoje pierwsze minuty rozegrał Oskar Krzyżak. Najpierw rozegrał 83 minuty w wygranym przez jego drużynę meczu Pucharu Polski przeciwko KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W minioną sobotę pojawił się natomiast na boisku w 78. minucie ligowej rywalizacji przeciwko Śląskowi Wrocław, która zakończyła się porażką Warciarzy 0:1.

 

Wiktor Długosz zanotował 62 minuty w pucharowym meczu Ruchu Chorzów przeciwko drugiej drużynie Legii Warszawa, który drużyna Niebieskich przegrała 2:3. Szymon Czyż po raz pierwszy rozegrał pełne spotkanie w barwach Górnika Zabrze. Miało to miejsce w wygranym 4:0 meczu Pucharu Polski z GKS-em Katowice. W poniedziałkowy wieczór 22 - letni pomocnik pojawił się natomiast na boisku w 87. minucie ligowego starcia przeciwko Zagłębiu Lubin, który drużyna ze Śląska przegrała 0:1.

 

fot. Skra Częstochowa/Natanael Brewczyński