Raport wypożyczeń | Deian Sorescu wicemistrzem Rumunii

W większość krajów ligowe zmagania dobiegają końca. W miniony weekend Deian Sorescu i jego FSCB zostali wicemistrzami SuperLigi.

Na kolejkę przed końcem zmagań SuperLigi FCV Farul Constanța zapewnił sobie tytuł mistrz Rumunii. Srebro przypadło drużynie FSCB, do której jest wypożyczony Deian Sorescu. W kluczowym dla końca rozgrywek spotkaniu zespół "Soare" przegrał 2:3 z Farulem. Wahadłowy rozegrał 90. minut. Za tydzień odbędzie się ostatnia kolejka ligowych zmagań w Rumunii.

Resovia Rzeszów przegrała 1:2 z ŁKS-em Łódź. Pedro Vieira obejrzał całe spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych. Oskar Krzyżak rozegrał z kolei 90. minut przeciwko Chrobremu Głogów. Skra Częstochowa przegrała 0:1.

Stomil Olsztyn spadł na trzecią pozycję w tabeli eWinner II Ligi. Do takiej sytuacji przyczynił się remis z Hutnikiem Kraków 1:1. Jakub Mądrzyk rozegrał 90. minut w barwach zespołu z Warmii i Mazur. Porażką zakończył się mecz Garbarni Kraków z GKS-em Jastrzębie. Zespół z Ludwinowa przegrał 1:3, a kolejny występ w pełnym wymiarze czasowym zanotował Xavier Dziekoński