Raport wypożyczeń | Gol Sonny'ego Kittela

Jak co tydzień przyszedł czas na podsumowanie występów piłkarzy Rakowa przebywających na wypożyczeniu do klubów rozsianych po całym świecie.

Tradycyjnie rozpocznijmy od zagranicy. W poniedziałek odbyło się spotkanie Western Sydney FC z Sonnym Kittelem w składzie. Niemiec rozegrał 75 minut w swojej ekipie przeciwko Macarthur FC (3:0) i zdobył drugą bramkę tego spotkania. We wtorek na boisku w barwach Gaziantep FK zobaczyliśmy Deiana Sorescu, który rozegrał pełne 90 minut przegranego spotkania domowego przeciwko Alanyasporowi, 0:3.

Pora na Ekstraklasę. gdzie pełne spotkanie między słupkami Korony Kielce zagrał Xavier Dziekoński. Kielczanie ulegli Widzewowi Łódź, 1:3. W takim samym stosunku, swoje spotkanie przegrał Górnik Zabrze, który musiał uznać wyższość Legii Warszawa. Przed startem II połowy, na boisku pojawił się Szymon Czyż

W 1 Lidze, pełne 90 minut zanotował Jakub Mądrzyk strzegący bramki Miedzi Legnica w spotkaniu z Arką Gdynia (0:1). W sobotnie popołudnie zagrały również kluby drugoligowe. Skra Częstochowa z Jakubem Rajczykowskim (90 minut) i Tobiaszem Kubikiem (62 minuty) uległa na wyjeździe Radunii Stężyca, 2:3. Pogoń Siedlce natomiast wygrała 2:0 z rezerwami Lecha Poznań. Tomasz Walczak rozegrał 62 minuty w barwach klubu z województwa mazowieckiego.