Raport wypożyczeń | Kolejne występy Medalików

Pełne mecze w miniony weekend zanotowali nasi bramkarze. Jakub Mądrzyk wystąpił w barwach Miedzi Legnica w przegranym 0:2 meczu przeciwko Lechii Gdańsk. Xavier Dziekoński zagrał natomiast w przegranym 0:1 meczu Korony Kielce z Lechem Poznań.

Występ zanotował również Wiktor Długosz, który zameldował się na boisku w 90. minucie zremisowanego 4:4 meczu Ruch Chorzów - Cracovia. Wypożyczony do Śląska Wrocław Kacper Trelowski oraz do Warty Poznań Oskar Krzyżak spotkania swoich drużyn spędzili na ławkach rezerwowych. Poza składem na mecz Górnika Zabrze z Pogonią Szczecin znalazał się Szymon Czyż.

W minioną środę Skra Częstochowa rozgrywała zaległy mecz 18. kolejki 2. ligi. Częstochowianie przegrali na swoim stadionie 1:2. Tobiasz Kubik rozegrał w tym spotkaniu 72 minuty. Jakub Rajczykowski oraz Oliwier Kucharczyk obejrzeli ten mecz z perspektywy ławki rezerwowych.