Raport wypożyczeń: Oskar Krzyżak z bramką

Za nami kolejny tydzień ligowych zmagań. Miniony weekend najlepiej będzie wspomniał Oskar Krzyżak. Defensor wypożyczony do Skry Częstochowa zdobył zwycięską bramkę w meczu z Resovią.

Mecz Apklan Resovii Rzeszów ze Skrą Częstochową z całą pewnością mógł zainteresować kibiców Rakowa. W 9. kolejce Fortuna I Ligi doszło do czerwono-niebieskiego starcia. W barwach Skry od pierwszej minuty wystąpił Oskar Krzyżak z kolei w zespole z Podkarpacia zagrał Pedro Vieira.

Mecz lepiej będzie wspomniał obrońca wypożyczony do Skry. Krzyżak w 78. minucie wykorzystał podanie Szymona Szymańskiego i ustalił spotkania wynik spotkania na 2:1. Tym samym zespół z Częstochowy z Częstochowy mógł cieszyć się ze zwycięstwa. Portugalczyk Pedro Vieira pojawił się na boisku w 55. minucie, zastępując Pawła Wojciechowskiego.

Od początku sezonu bramki drugoligowego Stomilu Olsztyn strzeże Jakub Mądrzyk. 18-letni golkiper jest podstawowym bramkarzem zespołu z województwa warmińsko-mazurskiego - wystąpił we wszystkich dziewięciu meczach ligowych Stomilu. W ostatnim spotkaniu zespół z Olsztyn zremisował bezbramkowo z Pogonią Siedlce.