Raport wypożyczeń: Pełne mecze naszych zawodników

Jak co tydzień sprawdzamy postępy naszych zawodników, którzy przebywają na wypożyczeniu do innych klubów.

W słowackiej Nike Lidze, Zemplín Michalovce z Muhamedem Šahinoviciem w bramce uległ na wyjeździe Dukli Bańska Bystrzyca, 0:1. Bośniacki bramkarz rozegrał pełne 90 minut.

Kolejny pełny mecz ma także za sobą Jakub Mądrzyk w barwach Stali Mielec. Drużyna pod wodzą Janusza Niedźwiedzia pokonała Lechię Gdańsk, 2:1.

W piątkowy wieczór odbył się mecz Ruchu Chorzów z Kotwicą Kołobrzeg. Niebiescy zakończyli ten mecz swoją wygraną, 1:0. W 86. minucie w barwach gospodarzy na boisku pojawił się Jakub Myszor, a na ławce rezerwowych klubu z Kołobrzegu zasiadł Leon Ziętek. Na zapleczu Ekstraklasy zagrał także Tobiasz Kubik, który wszedł na plac gry w 63. minucie spotkania GKS-u Tychy z ŁKS-em Łódź (0:3).

Piątek w 2 Lidze stanął pod znakiem dwóch meczów z udziałem naszych wypożyczonych zawodników. Skra Częstochowa pokonała Chojniczankę Chojnice, 2:0, a Oliwier Kucharczyk rozegrał pełne 90 minut w barwach gospodarzy. Pełny mecz ma za sobą także Łukasz Kabaj w barwach Wisły Puławy, która musiała u siebie uznać wyższość Wieczystej Kraków (0:2).

Mecze Pogoni Grodzisk Mazowiecki z Resovią (3:1) i GKS-u Jastrzębie z Olimpią Grudziądz (1:2) z ławki rezerwowych oglądali Jakub Cierpiał i Kacper Masiak.