Raport wypożyczeń: Pełne mecze piłkarzy Rakowa

Za nami przerwa na mecze reprezentacji. Czas zatem powrócić do podsumowania występów piłkarzy Rakowa przebywających na wypożyczeniu.

W rozgrywkach słowackiej Nike Ligi, Zemplín Michalovce pokonał u siebie FC Koszyce, 3:2. Między słupkami drużyny gospodarzy ponownie zagrał Muhamed Šahinović. Bośniacki bramkarz obejrzał żółtą kartkę w końcówce spotkania.

Stal Mielec z Jakubem Mądrzykiem w składzie uległa na wyjeździe Górnikowi Zabrze, 1:3. Golkiper wypożyczony z Rakowa rozegrał pełne 90 minut w sobotnim spotkaniu 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce odbyły się dwa mecze, w których zagrali zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu. Tobiasz Kubik rozegrał w niedzielę pełne spotkanie wyjazdowe GKS-u Tychy z Polonią Warszawa (1:2), w którym obejrzał żółtą kartkę. Jakub Myszor wszedł na boisko w 66. minucie poniedziałkowego meczu, w którym Ruch Chorzów pokonał na wyjeździe Stal Rzeszów. Leon Ziętek obejrzał cały mecz Kotwicy Kołobrzeg z Wartą Poznań (0:1) z ławki rezerwowych.

W 2 Lidze, GKS Jastrzębie zremisował w piątek z Resovią, 1:1, a Kacper Masiak pojawił się na placu gry w 83. minucie w barwach gospodarzy. W niedzielę, KKS 1925 Kalisz uległ Olimpii Elbląg, 0:1, a do 57. minuty w zespole gości wystąpił Mateusz Andruszko. Wisła Puławy pokonała natomiast Zagłębie Sosnowiec, 1:0, a pełne 90 minut na boisku w drużynie z województwa lubelskiego spędził Łukasz Kabaj, w których obejrzał żółtą kartkę. Mecze Skry Częstochowa z Olimpią Grudziądz (2:1) i Pogoni Grodzisk Mazowiecki z rezerwami ŁKS-u Łódź (2:0) z ławki rezerwowych obejrzeli Oliwier Kucharczyk i Jakub Cierpiał.