Raport wypożyczeń | Pełny występ Szymona Czyża

Pełny występ w miniony weekend zanotował Szymon Czyż. Jego Górnik Zabrze wygrał aż 5:0 w wyjazdowym meczu przeciwko ŁKS-owi Łódź.

W meczu Ekstraklasy ponownie wystąpił również Xavier Dziekoński. 20-latek rozegrał pełne 90 minut w meczu Korony Kielce z Puszczą Niepołomice. Drużyna z woj. świętokrzyskiego wygrała to spotkanie 5:3.

W 13. kolejce PKO BP Ekstraklasy odbył się mecz pomiędzy Ruchem Chorzów a Śląskiem Wrocław, co oznacza, że naprzeciw siebie stanęli Wiktor Długosz i Kacper Trelowski. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a obaj nasi zawodnicy spędzili je na ławce rezerwowych. Oskar Krzyżak z kolei nie znalazł się w kadrze na mecz Warty Poznań z Piastem Gliwice.

Pełne 90 minut rozegrał w miniony poniedziałek wypożyczony do Miedzi Legnica Jakub Mądrzyk. Jego drużyna zremisowała na wyjeździe ze Zniczem Pruszków 1:1.

Kolejne występy w barwach Skry Częstochowa zanotowali Tobiasz Kubik oraz Oliwier Kucharczyk. Nasi zawodnicy rozegrali kolejno 90 i 45 minut w przegranym przez ich zespół meczu przeciwko Stali Stalowa Wola. Jakub Rajczykowski obejrzał to spotkanie z ławki rezerwowych.