Raport wypożyczeń | Urodzinowe zwycięstwo Jordana Courtney-Perkinsa

Zespół Jordana Courtney-Perkinsa pokonał 3:1 Sydney FC. Wypożyczony z Rakowa defensor rozegrał 69. minut. Trzy punkty zanotował też Stomil Olsztyn Jakuba Mądrzyka.

Pedro Vieira zanotował kolejny występ w barwach Resovii Rzeszów. Tym razem napastnik rozegrał 90. minut w spotkaniu przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Portugalczyk zakończył mecz z żółtą kartką.

Arcyciekawie zapowiadało się starcie Stomilu Olsztyn z Kotwicą Kołobrzeg. Zespół z Warmii pokonał lidera tabeli eWinner II Ligi. Jedyną bramkę w meczu zdobył Hubert Krawczun. To właśnie ta sytuacja dała olsztynianom zwycięstwo. Jakub Mądrzyk rozegrał pełne spotkanie. To siódme konto młodego bramkarza w tym sezonie.

6 listopada Jordan Courtney-Perkins obchodził swoje 19. urodziny, a dzień później mógł świętować pierwsze zwycięstwo Brisbane Roar FC w tym sezonie. Podopieczni Warrena Moona ograli Sydney FC 3:1. Australijczyk, który do tej pory grywał głównie na wahadle, tym razem zostawił wystawiony w trójce obrońców. W 69. minucie Courtney-Perkins został zmieniony przez Henry'ego Hore'a.