Raport wypożyczeń | Ważna bramka Szymona Czyża

Większość wypożyczonych zawodników Rakowa zanotowała występy w minionym tygodniu. Zapraszamy na najnowszy raport.

Kluczowym zawodnikiem dla wyniku niedzielnej rywalizacji Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze okazał się być Szymon Czyż, który zdobył bramkę w ostatniej akcji meczu i zapewnił Górnikowi cenny punkt. 22 - letni pomocnik pojawił się na boisku w 66. minucie spotkania. Kacper Trelowski, reprezentujący barwy drużyny z Wrocaławia, całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Oskar Krzyżak zanotował kolejne minuty w ligowym meczu przeciwko Koronie Kielce, który Warta Poznań zremisowała 1:1. 21 - letni obrońca pojawił się na boisku w 78. minucie. Po przeciwnej stronie stanął natomiast Xavier Dziekoński, który rozegrał pełne spotkanie w bramce Korony Kielce.

Kolejny raz cały mecz między słupkami spędził Jakub Mądrzyk, którego Miedź Legnica wygrała wyjazdowe spotkanie z Motorem Lublin 3:1. Ruch Chorzów przegrał natomiast 0:3 z Pogonią Szczecin. W doliczonym czasie drugiej połowy na boisku zameldował się Wiktor Długosz.

Skra Częstochowa rywalizowała w meczu wyjazdowym z Pogonią Siedlce. Mecz zakończył się porażką gości 1:2. 33 minuty w tym spotkaniu rozegrał Oliwier Kucharczyk. Jakub Rajczykowski obejrzał mecz z ławki rezerwowych, natomiast Tobiasz Kubik nie znalazł się w kadrze meczowej na to spotkanie.