Raport wypożyczeń | Występy Medalików na koniec sezonu

Czas na ostatni w tym sezonie raport z występów piłkarzy wypożyczonych z naszego klubu.

Pełne 90 minut między słupkami Korony Kielce w starciu PKO BP Ekstraklasy z Lechem Poznań rozegrał Xavier Dziekoński. Golkiper wyciągał piłkę z siatki po trafieniu Mikaela Ishaka, jednak jego koledzy zdołali odrobić straty i ostatecznie pokonali swoich rywali na wyjeździe, 2:1.

 

W ostatnim meczu Miedzi Legnica w tym sezonie Fortuna 1 Ligi, pełne spotkanie zanotował bramkarz, Jakub Mądrzyk. Jego zespół pokonał mistrza tegorocznych rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy, Lechię Gdańsk, 4:1.

 

W 2 Lidze odbyły się 2 mecze z udziałem zawodników naszego klubu przebywających tymczasowo w innych zespołach. Pogoń Siedlce z Tomaszem Walczakiem w składzie awansował do zmagań w 1 Lidze, a w ostatnim spotkaniu pokonał na wyjeździe Wisłę Puławy, 3:0. Napastnik pojawił się na boisku w doliczonym czasie gry. Skra Częstochowa, w której barwach zagrali Jakub Rajczykowski i Tobiasz Kubik uległa KKS-owi 1925 Kalisz, 1:4 i ostatecznie spadła do 3 Ligi. Golkiper rozegrał pełne spotkanie, a defensor opuścił boisko w 79. minucie.

 

fot. Korona Kielce