Raport wypożyczonych | Pedro Vieira z kolejnym golem

Gol przeciwko Cracovii i zwycięstwo w pełnym emocji meczu - tak wygląda bilans Pedro Vieiry w Pucharze Polski. Swoje ligowe mecze rozegrali także Jordan Courtney-Perkins oraz Jakub Mądrzyk.

Dużo pracy miał Pedro Vieira. W środku tygodnia Resovia, do której wypożyczony jest Portugalczyk rywalizowała z Cracovią w Fortuna Pucharze Polski. Mecz dostarczył kibicom wielu emocji, czego najlepszą wizytówką jest końcowy rezultat - 4:3 dla rzeszowian. W 30. minucie Pedro Vieira zakończył kontratak Resovii precyzyjnym strzałem z ostrego kąta. W kolejnej rundzie Fortuna Pucharu Polski zespół Portugalczyka zagra z Pogonią Siedlce.

To był słodko-gorzki tydzień dla Pedro Vieiry. W niedzielę podopieczni Mirosława Hajdo wrócili do zmagań w Fortuna 1. Lidze. Zespół z Podkarpacia musiał uznać wyższość ŁKS-u. Łodzianie wygrali 3:0. Portugalczyk przebywał na boisku 65 minut.

Powody do zadowolenia miał Jakub Mądrzyk. Młody bramkarz wypożyczony do Stomilu Olsztyn zachował czyste konto w spotkaniu z Siarką Tarnobrzeg. Podopieczni Szymona Grabowskiego przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę niemal w ostatniej akcji meczu.

W dwóch ostatnich meczach Jordan Courtney-Perkins wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Tym razem Warren Moon zdecydował się wystawić wypożyczonego z Rakowa obrońcę od pierwszej minuty. Australijczyk przebywał na placu gry 66 minut, a jego Brisabane Roar FC zremisowało 1:1 z Western Sydney Wanderers.