RAPORT Z WYPOŻYCZEŃ

Sprawdzamy jak w ostatnich pojedynkach radzili sobie wypożyczeni z Rakowa zawodnicy.

W minionym tygodniu dwa mecze rozegrało Pordenone, w którym aktualnie występuje Sebastian Musiolik. Pierwszy z nich odbył się we wtorek. Rywalem była Cittadella. "Musiol" wystąpił od pierwszej minuty i na placu gry spędził godzinę. Następnie został zmieniony przez Karlo Butica. Ekipa naszego napastnika przegrała ten mecz 0:2.

Kolejne spotkania Pordenone zagrało w miniony weekend z Regginą, a 24-latek przesiedział cały mecz na ławce dla rezerwowych. Ekipa Polaka zremisowała 2:2. Pordenone aktualnie w tabeli Serie B zajmuje 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów.

Jakub Apolinarski wszedł w 78. minucie pojedynku rozgrywanego w ramach Fortuna 1 Ligi. GKS 1962 Jastrzębie, do którego został wypożyczony "Apo" przegrał na wyjeździe z GKS-em Tychy 1:3. Jedynego gola dla Jastrzębia zdobył były piłkarz Rakowa - Daniel Rumin.