Raport z wypożyczeń | Bramka Deiana Sorescu

Sześciu zawodników Rakowa Częstochowa zanotowało kolejne występy w drużynach, do których są wypożyczeni. Sprawdźcie najnowszy raport z wypożyczeń.

Weekend do udanych może zaliczyć Deian Sorescu. Rumun zanotował pełny występ i zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach FCSB. Jego drużyna wygrała 2:1 z FC Arges.

Zwycięstwem zakończyło się również spotkanie Brisbane Roar FC, do którego wypożyczony jest Jordan Courtney-Perkins. Australijczyk spędził na boisku 90 minut, a jego zespół 2:1 pokonał Perth Glory.

Kolejny występ w wyjściowym składzie Chojniczanki Chojnice zaliczył Daniel Szelągowski. Młody pomocnik rozegrał 69 minut. Mecz Chojniczanki z Puszczą Niepołomice zakończył się podziałem punktów (1:1).

18 minut w barwach Resovii Rzeszów zanotował Pedro Vieira. Portugalczyk pojawił się na boisku w drugiej części spotkania wygranego meczu 1:0 przez Resovią z Górnikiem Łęczna.

W miniony weekend do gry wróciły zespoły eWinner 2 ligi, a wraz z nimi bramkarze Jakub Mądrzyk oraz Xavier Dziekoński. Pierwszy wystąpił w zremisowanym meczu 1:1 Stomilu Olsztyn z Polonią Warszawa. Z kolei drugi zadebiutował w barwach Garbarni Kraków, która przegrała 0:3 z Pogonią Siedlce.