RAPORT Z WYPOŻYCZEŃ: BRAMKA OSKARA KRZYŻAKA

Na boiskach I i II ligi w miniony weekend pojawiło się czterech zawodników Rakowa wypożyczonych do innych klubów.

W Fortuna 1 Lidze kolejne występy zanotowali Jakub Bator i Jakub Apolinarski. Bator pojawił się na boisku w 73. minucie, a jego GKS Bełchatów musiał uznać wyższość Radomiaka Radom, przegrywając na GIEKSA Arenie 0:1. Bełchatowianie “jedną nogą” są już w II lidze, a na domiar złego, więcej niż o samym spotkaniu mówiło się o awarii jednego z jupiterów, przez co spotkanie rozpoczęło się z dużym opóźnieniem. Minionego weekendu do udanych nie zaliczy także Apolinarski i jego GKS Jastrzębie. Jastrzębianie przegrali 0:3 z Zagłębiem Sosnowiec, a “Apo” na placu gry zameldował się w 61. minucie.

Na drugoligowym froncie porażki zanotowały Bytovia Bytów i Sokół Ostróda. Ekipa z Bytowa uległa GKS-owi Katowice 1:4. Honorową bramkę dla Bytovii zdobył w 65. minucie Oskar Krzyżak, który trafił do siatki GieKSy uderzeniem głową, a na boisku przebywał od pierwszej do ostatniej minuty. Kacper Trelowski także rozegrał pełne 90 minut, a Sokół Ostróda przegrał ze Stalą Rzeszów 1:3.