Raport z wypożyczeń | Czyste konto Jakub Mądrzyka

Jakub Mądrzyk zanotował kolejne czyste konto. To już czternasty taki mecz młodego bramkarza w tym sezonie. Sprawdźcie najnowszy raport z wypożyczeń.

Resovia Rzeszów z Pedro Vieirą w składzie sprawiła niespodziankę, pokonując 3:1 wicelidera tabeli Fortuna 1. Ligi, Ruch Chorzów. Portugalczyk przebywał na boisku do 75. minuty, kiedy to zastąpił go Bruno Garcia. Dla Viery mecz z Ruchem był dwudziestym spotkaniem na zapleczu Ekstraklasy.

Całe spotkanie w barwach Skry Częstochowa rozegrał Oskar Krzyżak. Podopieczni Jakuba Dziółki przegrali 0:1 w domowym spotkaniu z GKS-em Tychy. Dla 21-latka był to dziewiąty występ na poziomie Fortuna 1. Ligi.

Znów głośno o Jakubie Mądrzyku. 19-letni bramkarz zachował czternaste czyste konto w sezonie. Tym razem Stomil Olsztyn pokonał 3:0 rezerwy Lecha Poznań. Dzięki temu zwycięstwu drużyna ze stolicy Warmii i Mazur umocniła się na drugim miejscu w tabeli eWinner II Ligi. Z kolei Garbarnia Kraków spadła na 17. miejsce. Zespół Macieja Musiała przegrał 0:1 z Zagłębiem II Lubin. Xavier Dziekoński rozegrał 90 minut.

FCSB, do którego wypożyczony jest Deian Sorescu wygrał 3:1 z Spesi OSK. 25-latek spędził na boisku pełne 90 minut.

Z kolei australijska A-League zakończyła sezon zasadniczy. Brisbane Roar FC, gdzie występuje Jordan Courtney-Perkins zajęło 8. miejsce.