Raport z wypożyczeń: gol Musiolika

W ostatnich dniach na ligowe boiska wybiegło trzech zawodników wypożyczonych z Rakowa.

Sebastian Musiolik zdobył piątą bramkę w bieżącym sezonie Serie B, a jego Pordenone Calcio przegrało na wyjeździe z Brescią 1:4. Jednego z goli dla gospodarzy zdobył były zawodnik Rakowa - Jakub Łabojko.

Jakub Bator znalazł się poza kadrą w meczu GKS Bełchatów z ŁKS Łódź, w którym "Brunatni" przegrali 0:1. Z kolei GKS Jastrzębie przegrało 1:2 z Puszczą Niepołomice, a w 55. minucie na boisku pojawił się Jakub Apolinarski.

Dwa mecze eWinner II ligi rozegrał w ostatnich dniach Sokół Ostróda. Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Jacka wygrała z Pogonią Siedlce 3:2 oraz z Olimpią Elbląg 2:1, a oba te spotkania Kacper Trelowski spędził na ławce rezerwowych. Pełne 90 minut rozegrał natomiast Oskar Krzyżak. Jego Bytovia Bytów przegrała z Garbarnią Kraków 1:2. Obrońca miał udział przy jedynej bramce zdobytej przez Bytovię.