Raport z wypożyczeń: gol Oskara Krzyżaka!

W miniony weekend na ligowych boiskach wystąpiło czterech zawodników, którzy są wypożyczeni z Rakowa.

Najmilej swój mecz wspominać będzie Oskar Krzyżak. 19-latek rozegrał całe spotkanie w barwach Bytovii Bytów, która mierzyła się z Błękitnymi Stargard. I to właśnie środkowy obrońca otworzył wynik spotkania. Oskar zdobył gola w 36. minucie. Następne bramki dla Bytovii dołożyli Paweł Zawistowski i Piotr Giel. Rywale odpowiedzieli honorowym golem w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Bytovia aktualnie zajmuje w eWinner 2 Lidze zajmuje 10. miejsce.

Oczko niżej sklasyfikowany jest Sokół Ostróda, który przegrał z Olimpią Grudziądz na własnym boisku 0:2. Całe spotkanie rozegrał Kacper Trelowski. Jedną z bramek dla Olimpii zdobył były piłkarz Rakowa - Jose Embalo.

W 21. kolejce Fortuna 1 Ligi wystąpiło dwóch naszych zawodników. Przez 86. minut na boisku przebywał Jakub Bator, a jego GKS Bełchatów zremisował na wyjeździe z GKS-em Tychy 0:0.

Z kolei Jakub Apolinarski w 71. minucie zastąpił Kamila Jadacha. GKS Jastrzębie, w którym aktualnie występuje "Apo" przegrał na swoim boisku z Chrobrym Głogów 0:1.

We włoskiej Serie B mecz Pordeonone z Pisą został przełożony. Klub Sebastiana Musiolika aktualnie zajmuje 16. miejsce w tabeli.