Raport z wypożyczeń | Gol Tobiasza Kubika

Jakub Mądrzyk z czystym kontem i Tobiasz Kubik z pierwszym golem - to najważniejsze wydarzenia weekendu.

Xavier Dziekoński rozegrał 90. minut przeciwko ŁKS-owi. Korona Kielce przegrała 2:1. Wiktor Długosz nie znalazł się w kadrze meczowej Ruchu Chorzów, a Jakub Rozwadowski po raz pierwszy w tym sezonie zasiadł na ławce rezerwowych PGE FKS Stali Mielec. Kacper Trelowski przebywa na wypożyczeniu w Śląsku Wrocław. Spotkanie tej drużyny zostało przełożone na wniosek Pogoni Szczecin.

Jakub Mądrzyk zachował czyste konto w meczu 3. kolejki Fortuna 1. Ligi przeciwko Górnikowi Łęczna. To drugi mecz wychowanka Rakowa na zero z tyłu na zapleczu Ekstraklasy.

Skra Częstochowa pokonała Polonię Bytom. Jedyną bramkę zdobył Tobiasz Kubik. Zawodnik został wprowadzony w 68. minucie, a na chwilę przed końcem ustalił wynik spotkania. Oliwier Kucharczyk przebywał na boisku nieco ponad godzinę. Jakub Rajczykowski obejrzał mecz z ławki rezerwowych.