Raport z wypożyczeń: grało trzech

W miniony weekend o ligowe punkty walczyło trzech zawodników wypożyczonych z Rakowa.

Jakub Bator rozegrał całe spotkanie, w którym jego GKS Bełchatów zremisował 1:1 z Odrą Opole. Bełchatowianie bardzo potrzebują zwycięstw ponieważ aktualnie zamykają tabelę Fortuna 1 Ligi.

Z kolei GKS 1962 Jastrzębie, do którego wypożyczony jest Jakub Apolinarski, plasuje się na 15. miejscu. W ostatniej kolejce GKS przegrał 0:2 na wyjeździe z Widzewem Łódź. "Apo" na placu gry pojawił się w 61. minucie zmieniając Kamila Jadacha.

W eWinner 2 Lidze Bytovia Bytów przyjechała pod Jasną Górę na konfrontację ze Skrą. Na Loretańskiej padł bezbramkowy remis. Oskar Krzyżak w barwach Bytovii rozegrał całe spotkanie i był bliski strzelenia gola. Po jego uderzeniu głową piłka trafiła w słupek Skry. Zespół z Bytowa w stawce 19 drużyn zajmuje 10. lokatę.

Włoskie Pordenone, w którym występuje Sebastian Musiolik, w miniony weekend odpoczywało z powodu przerwy na reprezentację. Z kolei Kacper Trelowski cały mecz Sokoła Ostróda ze Zniczem Pruszków spędził na ławce.