Raport z wypożyczeń | Powrót Oskara Krzyżaka

Oskar Krzyżak wrócił na boisko po 194 dniach. Młody obrońca w ostatnim czasie leczył kontuzję, której doznał na zgrupowaniu reprezentacji Polski U-21 we wrześniu ubiegłego roku. Sprawdźcie najnowszy raport z wypożyczeń.

Deian Sorescu niezmiennie jest podstawowym zawodnikiem FCSB. Zespół ze stolicy Rumunii podzielił się punktami z Universitateą Craiova. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Sorescu spędził na boisku pełne 90 minut. FCSB zajmuje trzecie miejsce w tabeli SuperLigi.

Jordan Courtney-Perkins, który ostatnio przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Australii do lat 23, wrócił do pierwszego składu Brisbane Roar FC. Podopieczni Nicka Greena przegrali 1:4 z Central Coast Marines. "Jordi" rozegrał 90 minut i został napomniany żółtą kartką.

Oskar Krzyżak wrócił do gry po kontuzji kolana, której nabawił się podczas zgrupowania reprezentacji Polski U-21 we wrześniu ubiegłego roku. Skra Częstochowa wygrała 2:1 z Sandecją Nowy Sącz, a to zwycięstwo pozwoliło klubowi z Loretańskiej opuścić strefę spadkową. Dla Krzyżaka był to pierwszy mecz ligowy od 18 września 2022 roku. Młody obrońca rozegrał pełne 90 minut.

W meczu czołowych zespołów eWinner II Ligi Stomil Olsztyn zremisował 2:2 z KKS-em Kalisz. W zespole z Warmii kolejny występ zanotował Jakub Mądrzyk. To już 25 mecz młodego bramkarza w barwach Stomilu.

Garbarnia Kraków z Xavierem Dziekońskim w składzie pokonała Wisłę Puławy. Drużyna z Ludwinowa odniosła wysokie zwycięstwo - puławianie wyjeżdżali z bagażem czterech goli. W 87. minucie honorową bramkę dla Wisły zdobył Damian Kołtański. Dla Dziekońskiego był to 5 mecz na szczeblu eWinner II Ligi.

Pedro Vieira swój ligowy mecz w barwach Resovii Rzeszów rozegra w poniedziałek, 3 kwietnia o godzinie 18:00. Rywalem rzeszowskiej drużyny będzie GKS Tychy.