Raport z wypożyczeń | Remis w starciu Medalików

W rozgrywkach eWinner II Ligi zmierzyli się Xavier Dziekoński i Jakub Mądrzyk. Spotkanie z udziałem obu bramkarzy Medalików zakończyło się remisem 1:1. Zapraszamy na najnowszy raport z wypożyczeń.

FCSB z Deianem Sorescu w składzie mierzyło się z UTA Arad. Piłkarz wypożyczony z Rakowa rozegrał 90. minut i został napomniany żółtą kartką. FCSB przegrało 1:3. Aktualnie zespół ze stolicy Rumunii piastuje trzecie miejsce w tabeli rumuńskiej SuperLigi.

Kibice nie mogli narzekać na brak emocji w meczu Macarthur FC z Brisbane Roar FC. Goście z Jordanem Courtneyem-Perkinsem w składzie przegrywali 0:2, ale na dziesięć minut przed końcem doprowadzili do remisu. Duży udział w tym miał piłkarz wypożyczony do Brisbane z Rakowa. "Jordi" dograł piłkę na głowę Jeza Lofthouse'a, a ten wyrównał stan meczu. Niestety, w doliczonym czasie gry Courtney-Perkins zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Macarthur FC wykorzystało grę w przewadze i przechyliło szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Bez punktów z Rzeszowa wyjechała Chojniczanka. Daniel Szelągowski rozegrał 69. minut w zespole z Chojnic, jednak trzy punkty padły łupem Stali. Dla "Szeliego" to czwarty występ w tegorocznych rozgrywkach Fortuna 1. Ligi.

Po kilku meczach na ławce rezerwowych Pedro Vieira wrócił do pierwszego składu Resovii. Podopieczni Mirosława Hajdo przegrali 0:4 z Arką Gdynia. Portugalczyk przebywał na boisku całą pierwszą część spotkania. Dla Vieiry był to występ numer 13 na zapleczu Ekstraklasy.

Remisem zakończyło się starcie dwóch Medalików, którzy obecnie ogrywają się na poziomie eWinner II Ligi. Garbarnia Kraków z Xavierem Dziekońskim podejmowała Stomil Olsztyn, którego bramki strzegł Jakub Mądrzyk. Mecz zakończył wynikiem 1:1. Obaj golkiperzy rozegrali 90. minut.